رویایی باورنکردنی باخدمات مجالس عروسی الهه ناز

نویسنده : تشریفات عروسی الهه ناز
تاریخ ثبت : 1397/05/16

بدون شک یکی از قشنگ ترین روزهایی که می توان در دفتر زندگی هر زوجی ثبت کرد؛  برپایی هر چه بهتر تشریفات مجالس عروسی آن ها است. این روز به یادمانی و قشنگ در سالیان سال در خاطره عده ای بسیاری به یادگار می ماند؛ چه بسا زیبا است که برای تشریفات عروسی  خود کمی تامل کنید و با کمی مطالعه و تحقیق به دنبال مجموعه ای باشید که بتواند با ارائه بهترین امکانات و کیفیت ممکن این روز را برای زوج ها خاطره انگیزتر کند. مجموعه الهه ناز در سال 1386به عنوان مجری و طراح تشریفات مجالس عروسی کار خود را آغاز کرد و آماده خدمات رسانی هر چه بهتر به شما عزیزان است. برای آگاهی بیشتر درباره خدمات و تشریفات مجالس در این مجموعه با ما همراه باشید.

باخدمات مجالس عروسی الهه ناز

معرفی مجمومه الهه ناز 

در سال 1386 مجموعه ای به عنوان الهه ناز فعالیت خود را در عرصه برگزاری و ارائه خدمات و تشریفات مجالس عروسی آغاز کرد. این مجموعه در برگزاری تشریفات مجالس توانست  تنها در مدت 4 سال پروسه پیشرفت و رضایت مشتریان خود را به اتمام برساند و سر انجام در سال 1391 برگزاری سمینارها و همایش های اداری را نیز در دفتر برنامه های خود بگنجاند. همچنین ضمن برگزاری تشریفات مجلس این مجموعه در سال 1389 آشپزخانه صنعتی خود را با  مدیران و آشپزهایی با تجربه و دارای مدرک از موسسه TUV و پخت روزانه  500 نوع غذا افتتاح کرد.

خدمات و تشریفات مجالس مجموعه الهه ناز

هر کس به خوبی به این موضوع واقف است که برای برگزاری هر چه بهتر یک مجلس عروسی دغدغه ها و مسائل بسیاری وجود دارد و نیازمند برنامه ریزی دقیق و کمک از افراد با تجربه و متخصص است . این مجموعه ضمن برگزاری مجلس باشکوه طبق یک برنامه ریزی دقیق و در کوتاه ترین بازه زمانی همواره در تلاش بوده که تشریفات مجالس خود را  نیز در به روزترین و زیباترین شکل ممکن برای مشتریان خود در غالب 3 پکیج ارائه دهد تا از این طریق موجب رضایت و استقبال مردم بیشتری شود.  

انواع تشریفات مجالس عروسی 

باخدمات مجالس عروسی الهه ناز

همان طور که آگاه هستید دیگر نمی توان به راحتی مانند گذشته ها مجالسی پرشور اما با هزینه ای کم در خانه ها برگزار کرد چرا که امروزه هر چقدر هم زوجین در مصرف هزینه های برگزاری تشریفات مجالس عروسی خود صرفه جویی کنند باز هم برای خلق یک شب خاطره انگیز در زندگیشان باید هزینه ای را بپردازند.

تشریفات مجالس عروسی و سایر مجالس همراه با ارائه خدمات گوناگون و متنوعی همراه بوده که افراد با توجه به توان مالی خود می توانند برخی از تشریفات غیر ضروری را از برنامه های خود حذف کنند. امروزه معمولا خانواده ها مجالس عروسی را برای راحتی بیشتر در تالارها برگزار می کنند و هر تالار و مجموعه ای برای خدمت رسانی هر چه بهتر امکانات و مزایایی را برای زوجین در نظر گرفته است . مجالس عروسی با توجه به توان مالی و توافق بین زوجین می تواند خیلی ساده و خودمانی با هزینه ای کم یا بسیار باشکوه و مجلل با هزینه میلیاردی به طوری که سر و صدی آن در تمام شهر بپیچد؛ برگزار شود.

تشریفات مجالس

در واقع تشریفات مجالس عروسی همان فرایندی است که باید برای برگزاری هرچه بهتر مجلس عروسی صورت گیرد.  یکی از نکات مهم در برگزاری مجالس این است که تشریفات مجالس با فضا و شرایط مکان متناسب بوده و مراسم طبق یک برنامه ریزی و طراحی دقیق صورت گیرد. مجلس ها معمولا با توجه به انتخاب افراد و همچنین وضعیت آب و هوایی در سالن های سرپوشیده و یا باغ تالارها برگزار می شود که باغ تالار ها بخاطر داشتن فضاهای باز و سبز گزینه ای مناسب برای برپایی یک شب به یاد ماندنی است.

یکی دیگر از گزینه های پیش رو در انتخاب مکان، میزان امکانات و خدمات در نظر گرفته شده و مجهز بودن سالن است. سالن ها و باغ تالارها باید با توجه به تعداد مهمانان از میز و صندلی مناسب برخوردار بوده و کارکنان و خدمه آن به صورت منظم، متعهد و آراسته با خلق و خوی مناسب جهت خدمت رسانی آماده باشند . همچنین در جهت ایجاد محیطی شاد از گروه های موسیقی شاد و نورپردازی متحرک بهره گیرند. سرویس خدمات و کترینگ نیز برای پذیرایی از مهمانان در قالب انواع دسرها، میوه ها و منوهای غذایی تهیه شود. خدمات دیگری همچون تزئین ورودی، سفره عقد، جایگاه عروس و داماد، دسته گل و ماشین عروس و داماد و... را نیز در پکیج های خود برای پیشنهاد به زوجین در نظر گیرند.

نکات مهم برای ارائه تشریفات مجالس

 • توجه به قیمت مکان و زمان برگزاری مجلس
 • توجه به فاصله باغ یا تالار تا شهر
 • توجه به ظرفیت باغ  یا تالار و طراحی دکور 
 • انتخاب پکیج مناسب با توان مالی زوجین شامل میز و صندلی ، تزیینات و نورپردازی ، ارکستر و غذا و میز زیبا و مواردی از این قبیل
 • انتخاب نوع غذا و دسر  با توجه به تعداد و اطمینان از کیفیت آن
 • اطمینان از سیستم تهویه مطبوع سالن و سیستم گرمایش و سرمایش
 • اطمینان از امنیت فضای مورد نظر هنگام رزرو
 • پارکینگ تالار 
 • انتخاب دکور و سفره عقد مورد نظر خود
 • انتخاب و تعیین گروه موسیقی و نورپردازی مناسب
 • انتخاب و تعیین گروه عکاسی و فلیمبرداری

باخدمات مجالس عروسی الهه ناز

دیگر مقالات


کم ترین قیمت باغ عروسی در تشریفات الهه ناز

کم ترین قیمت باغ عروسی در تشریفات الهه ناز

ین مقاله در ارتباط با قیمت باغ عروسی و اجاره آن ارائه شده است. در این مقاله ضمن بررسی عوامل تاثیر گذار در قیمت باغ عروسی به امکانات و خدمات آن می پردازیم ادامه مطلب
آشنایی با قیمت باغ عروسی در گرمدره

آشنایی با قیمت باغ عروسی در گرمدره

قیمت باغ عروسی عامل مهمی در انتخاب باغ عروسی می باشد، قیمت باغ عروسی در گرمدره با توجه به تنوع باغ ها می تواند سلیقه های مختلف را پوشش دهد.                                         

ادامه مطلب
بررسی قیمت باغ عروسی و نکات مهم آن

بررسی قیمت باغ عروسی و نکات مهم آن

قیمت باغ عروسی با توجه به یک سری از آپشن ها می توان متفاوت باشد. لذا می توان گفت قیمت باغ عروسی نسبت به تالارها کمی بالاتر می باشد.

ادامه مطلب
قیمت باغ عروسی و علل استقبال از این مکان ها

قیمت باغ عروسی و علل استقبال از این مکان ها

امروزه بسیاری از خانواده ها با پرداخت قیمت باغ عروسی در این مکان ها جشن می گیرند. قیمت باغ عروسی یکی از موارد مهم از نظر استقبال افراد می باشد.                                         

ادامه مطلب