آشنایی با تشریفات متنوع مجالس

نویسنده : تشریفات عروسی الهه ناز
تاریخ ثبت : 1397/05/16

اگر به فکر برگزاری جشن و مهمانی، مراسم نامزدی، مراسم سالگرد ازدواج، جشن تولد و ... هستید، تشریفات مجالس تان را برعهده خواهیم گرفت. این تشریفات شامل پذیرایی، دیزاین، گل آرایی، شمع آرایی، اجاره باغ، نورپردازی و ... خواهد بود که از تنوع بسیاری برخوردار است. در این مقاله به بررسی تشریفات مجالس خواهیم پرداخت تا مهمانی های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

تشریفات مجالس

تشریفات مجالس دامنه گسترده ای دارد و هر نوع جشن و مهمانی که به منظورهای مختلف قصد برگزاری آن را داشته باشید، برای تان انجام خواهیم داد. با بهره گیری از پرسنلی مجرب و کارآزموده تشریفات مجالس تان را انجام می دهیم. برای تشریفات مجالس تجهیزات لازم را در اختیار داریم و با ارائه کترینگ های متنوع رضایت مشتری ها را کسب می کنیم.

آشنایی با تشریفات متنوع مجالس

تشریفات عروسی

مجموعه ما تشریفات عروسی شامل موزیک، فیلمبرداری، گل آرایی، چیدمان عروسی، آرایشگاه عروس و داماد، مزون لباس عروس، باغ عروسی، اجاره هتل و تالار و... را با بهترین کیفیت ارائه خواهد داد. برای هر یک از این تشریفات عروسی منوهایی وجود دارد که با توجه به سلیقه و بودجه ای که دارید آن ها را می توانید انتخاب نمایید و جشنی فوق العاده برای خود رقم بزنید.

تشریفات جشن تولد

جشن تولد از آن دسته مراسمی است که برای بچه ها، نوجوانان و حتی بزرگسالان می توان آن را برپا کرد. برای اینکه این جشن به یاد ماندنی باشد با تشریفات مجالس آن را برای تان خاطره انگیز خواهیم کرد. خدماتی چون فیلمبرداری و عکاسی، پذیرایی، تزیینات و دیزاین میز، گل آرایی و ... را در جشن تولد ارائه خواهیم داد. با اجرای موسیقی مناسب، برگزاری مسابقه و سرگرمی و کیک مناسب جشن تولد در خدمت شما عزیزان هستیم.

تشریفات مراسم نامزدی

مراسم ازدواج هر شخص شامل جشن های مختلفی چون خواستگاری، سفره عقد، نامزدی و عروسی می باشد. مراسم نامزدی که ساده تر از مراسم عروسی است بعد از مراسم خواستگاری برپا می شود. تشریفات مجالس نامزدی با هزینه ای پایین امکان پذیر خواهد بود و این جشن را در باغ و تالار نیز می توانید برگزار کنید. با توجه به بودجه ای که برای این جشن در نظر گرفته اید تشریفات مجالس خود را در اختیارتان قرار خواهیم داد. برخی از این تشریفات مجالس شامل کیک، دسر و پذیرایی، عکاسی، فیلمبرداری، موسیقی و ... خواهد بود.

تشریفات مراسم سالگرد ازدواج

برخی از افراد هستند که تمایل دارند مراسم سالگرد ازدواج خود را جشن بگیرند از این رو برای ارائه خدمات در این مجالس نیز آماده هستیم. تشریفات مجالس ما مراسم سالگرد ازدواجتان را به جشنی باشکوه تبدیل خواهند کرد و خاطرات خوش را برای تان یادآور خواهند شد. در رابطه با سالگرد ازدواج ایده های جدیدی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

باغ عروسی

برخی از زوج ها هستند که تمایل دارند جشن عروسی خود را در باغ برگزار کنند از این رو با معرفی باغ هایی با قیمت مناسب و موقعیت عالی جشن عروسی را باشکوه تر خواهیم کرد. برگزاری مراسم در باغ سبب می شود فضای بیشتری برای مهمان ها وجود داشته باشد و خدمات راحت تری به آن ها ارائه شود. نورپردازی مناسب در باغ عروسی بسیار مهم است و سبب می شود فیلمبرداری خوبی صورت پذیرد. امکانات باغ عروسی هزینه آن را مشخص خواهد کرد، به طبع هر چه امکانات بهتر باشد و موقعیت خوبی داشته باشد ورودی بیشتری خواهد گرفت. خدمات با کیفیت از جمله امتیازات تشریفات مجالس ما در جشن های عروسی خواهد بود.

برگزاری جشن ها و مهمانی ها

برای برگزاری جشن های باشکوه و جلب رضایت مهمان ها نیاز به تشریفات مجالس خود به صورت شیک و با کیفیت دارید. حتی اگر مهمانی هایتان کم جمعیت باشد آماده هستیم تا خدمات خود را ارائه دهیم و رضایت مهمان ها را کسب نماییم. با نمایش منوی خدمات خود به شما عزیزان قادر خواهیم بود تا بر اساس بودجه و سلیقه، موارد دلخواه را انتخاب نمایید. تشریفات مجالس در مهمانی ها شامل پذیرایی، گل آرایی، فیلمبرداری، عکاسی و ... خواهد بود.

خدمات عکاسی و فیلمبرداری

یکی از مواردی که در جشن های عروسی بسیار مهم است، فیلمبرداری با کیفیت از مراسم است تا همه لحظات مهم آن ثبت شود و به یادگاری برای زوج ها تبدیل شود. کیفیت عکس ها و فیلم ها نیز مهم است تا برای سال های طولانی ماندگار باشد. بسیاری از زوج ها در فیلمبرداری و عکاسی حساسیت زیادی به خرج می دهند چون تمایل دارند لحظات آن ها که برایش برنامه ریزی زیادی کرده اند به خوبی ثبت شود. برای فیلمبرداری از دوربین هایی چون هلی کم، پروجیپ، اچ دی و فول اچ دی استفاده می شود تا به صورت حرفه ای انجام پذیرد. ارائه آلبوم دیجیتال از دیگر تشریفات مجالس خواهد بود که با استقبال روبه رو شده است. کیفیت بالای این آلبوم سبب شده است بسیاری از زوج ها داشتن آلبوم را در برنامه خود قرار دهند، برخی نیز به دنبال ایجاد کلیپی هستند تا در شب عروسی خود آن را پخش نمایند. تشریفات مجالس ما با ارائه بهترین کلیپ ها که به خوبی کارگردانی شده اند خدمات خود را به صورت کامل ارائه می دهند. پرسنل مجموعه ما همگی متخصص و حرفه ای هستند تا رضایت زوج ها را کسب نمایند.

دیگر مقالات


کم ترین قیمت باغ عروسی در تشریفات الهه ناز

کم ترین قیمت باغ عروسی در تشریفات الهه ناز

ین مقاله در ارتباط با قیمت باغ عروسی و اجاره آن ارائه شده است. در این مقاله ضمن بررسی عوامل تاثیر گذار در قیمت باغ عروسی به امکانات و خدمات آن می پردازیم ادامه مطلب
آشنایی با قیمت باغ عروسی در گرمدره

آشنایی با قیمت باغ عروسی در گرمدره

قیمت باغ عروسی عامل مهمی در انتخاب باغ عروسی می باشد، قیمت باغ عروسی در گرمدره با توجه به تنوع باغ ها می تواند سلیقه های مختلف را پوشش دهد.                                         

ادامه مطلب
بررسی قیمت باغ عروسی و نکات مهم آن

بررسی قیمت باغ عروسی و نکات مهم آن

قیمت باغ عروسی با توجه به یک سری از آپشن ها می توان متفاوت باشد. لذا می توان گفت قیمت باغ عروسی نسبت به تالارها کمی بالاتر می باشد.

ادامه مطلب
قیمت باغ عروسی و علل استقبال از این مکان ها

قیمت باغ عروسی و علل استقبال از این مکان ها

امروزه بسیاری از خانواده ها با پرداخت قیمت باغ عروسی در این مکان ها جشن می گیرند. قیمت باغ عروسی یکی از موارد مهم از نظر استقبال افراد می باشد.                                         

ادامه مطلب